Sign in to follow this  
WOSgrad

2020 SETX HIGH SCHOOL FOOTBALL SCHEDULES/RESULTS

Recommended Posts

logo.png

2020 HIGH SCHOOL FOOTBALL SCHEDULES

 

21-6A

ATASCOCITA EAGLES (0-0)

Aug. 27 - at Klein Collins, 7:00 pm

Sept. 4 - at Allen, 7:00 pm

Sept. 11 - Klein Oak, 7:00 pm

Sept. 18 - Denton Guyer, 7:00 pm

Sept. 25 - Humble, 7:00 pm*

Oct. 3 - at Kingwood, 7:00 pm*

Oct. 9 - Humble Summer Creek, 7:00 pm*

Oct. 16 - at Sheldon C.E. King, 7:00 pm*

Oct. 23 - OPEN

Oct. 30 - Galena Park North Shore, 7:00 pm*

Nov. 6 - at Beaumont West Brook, 7:00 pm*

 

BEAUMONT WEST BROOK BRUINS (0-0)

Aug. 28 - at Beaumont United, 7:00 pm

Sept. 4 - at Tomball Memorial, 7:00 pm

Sept. 11 - Houston Lamar, 7:00 pm

Sept. 18 - Deer Park (HC), 7:00 pm*

Sept. 25 - at Galena Park North Shore, 7:00 pm*

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - Humble, 7:00 pm*

Oct. 15 - at Kingwood, 7:00 pm*

Oct. 23 - Humble Summer Creek, 7:00 pm*

Oct. 30 - at Sheldon C.E. King, 7:00 pm*

Nov. 6 - Atascocita, 7:00 pm*

 

GALENA PARK NORTH SHORE MUSTANGS (0-0)

Aug. TBD - Alvin Shadow Creek, TBD

Sept. 5 - Klein Collins, 7:00 pm

Sept. 11 - Spring Westfield, 7:00 pm

Sept. 17 - at Klein Oak, 7:00 pm

Sept. 25 - Beaumont West Brook (HC), 7:00 pm*

Oct. 1 - at Humble. 7:00 pm*

Oct. 9 - Kingwood, 7:00 pm*

Oct. 16 - at Humble Summer Creek, 7:00 pm*

Oct. 22 - Sheldon C.E. King, 7:00 pm*

Oct. 30 - at Atascocita, 7:00 pm*

Nov. 6 - OPEN

 

HUMBLE WILDCATS (0-0)

Aug. 28 - Channelview, 7:00 pm

Sept. 3 - Cypress-Fairbanks, 6:30 pm

Sept. 11 - at Aldine MacArthur, 7:00 pm

Sept. 18 - Rosenberg Lamar Consolidated, 7:00 pm

Sept. 25 - at Atascocita, 7:00 pm*

Oct. 1 - Galena Park North Shore, 7:00 pm*

Oct. 9 - at Beaumont West Brook, 7:00 pm*

Oct. 16 - OPEN

Oct. 23 - Kingwood, 7:00 pm*

Oct. 29 - at Humble Summer Creek, 7:00 pm*

Nov. 5 - Sheldon C.E. King, 7:00 pm*

 

HUMBLE SUMMER CREEK BULLDOGS (0-0)

Aug. 27 - Friendswood, 7:00 pm

Sept. 5 - Spring Dekaney, 7:00 pm

Sept. 11 - at Conroe, 7:00 pm

Sept. 19 - Houston Westside, 6:00 pm

Sept. 25 - OPEN

Oct. 2 - Sheldon C.E. King, 7:00 pm*

Oct. 9 - at Atascocita, 7:00 pm*

Oct. 16 - Galena Park North Shore, 7:00 pm*

Oct. 23 - at Beaumont West Brook, 7:00 pm*

Oct. 30 - Humble, 7:00 pm*

Nov. 6 - at Kingwood, 7:00 pm*

 

KINGWOOD MUSTANGS (0-0)

Aug. 29 - Cypress Woods, 7:00 pm

Sept. 4 - at Conroe, 7:00 pm

Sept. 10 - Huntsville, 7:00 pm

Sept. 17 - at Tomball Memorial, 7:00 pm

Sept. 25 - at Sheldon C.E. King, 7:00 pm*

Oct. 3 - Atascocita, 6:00 pm*

Oct. 9 - at Galena Park North Shore, 7:00 pm*

Oct. 15 - Beaumont West Brook, 7:00 pm*

Oct. 23 - at Humble, 7:00 pm*

Oct. 30 - OPEN

Nov. 7 - Humble Summer Creek, 2:00 pm*

 

SHELDON C.E. KING PANTHERS (0-0)

Aug. 28 - Cypress Falls, 7:00 pm

Sept. 4 - at Houston Strake Jesuit, 7:00 pm

Sept. 11 - Fort Bend Ridge Point, 7:00 pm

Sept. 18 - at Huntsville, 7:30 pm

Sept. 25 - Kingwood, 7:00 pm*

Oct. 2 - at Humble Summer Creek, 7:00 pm*

Oct. 9 - OPEN

Oct. 16 - Atascocita, 7:00 pm*

Oct. 22 - at Galena Park North Shore, 7:00 pm*

Oct. 30 - Beaumont West Brook, 7:00 pm*

Nov. 5 - at Humble, 7:00 pm*

Share this post


Link to post
Share on other sites
1

logo.png

2020 HIGH SCHOOL FOOTBALL SCHEDULES

 

8-5A-I

CLEVELAND INDIANS (0-0)

Aug. 28 - at Fulshear, 7:00 pm

Sept. 4 - Houston North Forest, 7:00 pm

Sept. 11 - at Waller, 7:00 pm*

Sept. 18 - Magnolia West, 7:00 pm*

Sept. 25 - at Magnolia, 7:00 pm*

Oct. 2 - Porter, 7:00 pm*

Oct. 9 - at New Caney, 7:00 pm*

Oct. 16 - College Station, 7:00 pm*

Oct. 23 - at Lufkin, 7:00 pm*

Oct. 30 - OPEN

Nov. 6 - Conroe Caney Creek, 7:00 pm*

 

COLLEGE STATION COUGARS (0-0)

Aug. 28 - Hutto, 7:00 pm

Sept. 5 - at Fort Bend Bush, 6:00 pm

Sept. 11 - at Magnolia, 7:00 pm*

Sept. 18 - Porter, 7:00 pm*

Sept. 24 - at New Caney, 7:00 pm*

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - Lufkin, 7:00 pm*

Oct. 16 - at Cleveland, 7:00 pm*

Oct. 23 - Conroe Caney Creek (HC), 7:00 pm*

Oct. 30 - at Waller, 7:00 pm*

Nov. 6 - Magnolia West, 7:00 pm*

 

CONROE CANEY CREEK PANTHERS (0-0)

Aug. 28 - Pasadena, 7:00 pm

Sept. 4 - at Galena Park, 7:00 pm

Sept. 11 - OPEN

Sept. 18 - Waller, 7:00 pm*

Sept. 25 - at Magnolia West, 7:00 pm*

Oct. 2 - Magnolia, 7:00 pm*

Oct. 9 - at Porter, 7:00 pm*

Oct. 15 - New Caney (HC), 7:00 pm*

Oct. 23 - at College Station, 7:00 pm*

Oct. 30 - Lufkin, 7:00 pm*

Nov. 6 - at Cleveland, 7:00 pm*

 

LUFKIN PANTHERS (0-0)

Aug. 28 - at Tyler Lee, 7:30 pm

Sept. 4 - Nacogdoches, 7:00 pm

Sept. 11 - at Magnolia West, 7:00 pm*

Sept. 18 - Magnolia, 7:00 pm*

Sept. 25 - at Porter, 7:00 pm*

Oct. 2 - New Caney (HC), 7:00 pm*

Oct. 9 - at College Station, 7:00 pm*

Oct. 16 - OPEN

Oct. 23 - Cleveland, 7:00 pm*

Oct. 30 - at Conroe Caney Creek, 7:00 pm*

Nov. 6 - Waller, 7:00 pm*

 

MAGNOLIA BULLDOGS (0-0)

Aug. 28 - Katy Tompkins, 7:00 pm

Sept. 4 - Brenham, 7:00 pm

Sept. 11 - College Station, 7:00 pm*

Sept. 18 - at Lufkin, 7:00 pm*

Sept. 25 - Cleveland, 7:00 pm*

Oct. 2 - at Conroe Caney Creek, 7:00 pm*

Oct. 9 - Waller, 7:00 pm*

Oct. 16 - at Magnolia West, 7:00 pm*

Oct. 23 - OPEN

Oct. 30 - Porter, 7:00 pm*

Nov. 6 - New Caney, 7:00 pm*

 

MAGNOLIA WEST MUSTANGS (0-0)

Aug. 28 - at Brenham, 7:00 pm

Sept. 4 - Temple, 7:00 pm

Sept. 11 - Lufkin, 7:00 pm*

Sept. 18 - at Cleveland, 7:00 pm*

Sept. 25 - Conroe Caney Creek, 7:00 pm*

Oct. 2 - at Waller, 7:00 pm*

Oct. 9 - OPEN

Oct. 16 - Magnolia, 7:00 pm*

Oct. 23 - at Porter, 7:00 pm*

Oct. 30 - New Caney, 7:00 pm*

Nov. 6 - at College Station, 7:00 pm*

 

NEW CANEY EAGLES (0-0)

Aug. 28 - Marshall, 7:00 pm

Sept. 4 - at Kingwood Park, 7:00 pm

Sept. 11 - at Porter, 7:00 pm*

Sept. 18 - OPEN

Sept. 24 - College Station, 7:00 pm*

Oct. 2 - at Lufkin, 7:00 pm*

Oct. 9 - Cleveland, 7:00 pm*

Oct. 15 - at Conroe Caney Creek, 7:00 pm*

Oct. 22 - Waller, 7:00 pm*

Oct. 30 - at Magnolia West, 7:00 pm*

Nov. 6 - Magnolia, 7:00 pm*

 

PORTER SPARTANS (0-0)

Aug. 28 - at Montgomery, 7:30 pm

Sept. 4 - Montgomery Lake Creek, 7:00 pm

Sept. 11 - New Caney, 7:00 pm*

Sept. 18 - at College Station, 7:00 pm*

Sept. 25 - Lufkin, 7:00 pm*

Oct. 2 - at Cleveland, 7:00 pm*

Oct. 8 - Conroe Caney Creek, 7:00 pm*

Oct. 16 - at Waller, 7:00 pm*

Oct. 23 - Magnolia West, 7:00 pm*

Oct. 30 - at Magnolia, 7:00 pm*

Nov. 6 - OPEN

 

WALLER BULLDOGS (0-0)

Aug. 28 - at Bryan, 7:00 pm

Sept. 4 - Aldine, 7:00 pm

Sept. 11 - Cleveland, 7:00 pm*

Sept. 18 - at Conroe Caney Creek, 7:00 pm*

Sept. 25 - OPEN

Oct. 2 - Magnolia West, 7:00 pm*

Oct. 9 - at Magnolia, 7:00 pm*

Oct. 16 - Porter, 7:00 pm*

Oct. 22 - at New Caney, 7:00 pm*

Oct. 30 - College Station, 7:00 pm*

Nov. 6 - at Lufkin, 7:00 pm*

Share this post


Link to post
Share on other sites

logo.png

2020 HIGH SCHOOL FOOTBALL SCHEDULES

 

9-5A-I

BAYTOWN GOOSE CREEK MEMORIAL PATRIOTS (0-0)

Aug. 28 - at Klein Forest, 7:00 pm

Sept. 4 - at South Houston, 7:00 pm

Sept. 10 - Dayton, 7:00 pm

Sept. 18 - OPEN

Sept. 25 - Galveston Ball, 7:00 pm*

Oct. 2 - at Port Arthur Memorial, 7:00 pm*

Oct. 9 - Baytown Lee, 7:00 pm*

Oct. 16 - at Baytown Sterling, 7:00 pm*

Oct. 23 - Friendswood, 7:00 pm*

Oct. 30 - at La Porte, 7:00 pm*

Nov. 5 - Beaumont United, 7:00 pm*

 

BAYTOWN LEE GANDERS (0-0)

Aug. 28 - Galena Park, 7:00 pm

Sept. 4 - at Splendora, 7:00 pm

Sept. 11 - Lumberton, 7:00 pm

Sept. 18 - OPEN

Sept. 25 - at Friendswood, 7:00 pm*

Oct. 2 - La Porte, 7:00 pm*

Oct. 9 - at Baytown Goose Creek Memorial, 7:00 pm*

Oct. 15 - Galveston Ball, 7:00 pm*

Oct. 23 - at Port Arthur Memorial, 7:00 pm*

Oct. 30 - at Beaumont United, 7:00 pm*

Nov. 6 - Baytown Sterling, 7:00 pm*

 

BAYTOWN STERLING RANGERS (0-0)

Aug. 28 - at Pasadena Memorial, 7:00 pm

Sept. 4 - Brazoswood, 7:00 pm

Sept. 10 - at Houston Washington, 7:00 pm

Sept. 17 - OPEN

Sept. 25 - at Beaumont United, 7:00 pm*

Oct. 3 - Friendswood, 2:00 pm*

Oct. 9 - at La Porte, 7:00 pm*

Oct. 16 - Goose Creek Memorial, 7:00 pm*

Oct. 23 - at Galveston Ball, 7:00 pm*

Oct. 30 - Port Arthur Memorial, 7:00 pm*

Nov. 6 - at Baytown Lee, 7:00 pm*

 

BEAUMONT UNITED TIMBERWOLVES (0-0)

Aug. 28 - Beaumont West Brook, 7:00 pm

Sept. 4 - at Port Neches-Groves, 7:00 pm

Sept. 11 - at Montgomery, 7:00 pm

Sept. 18 - OPEN

Sept. 25 - Baytown Sterling, 7:00 pm*

Oct. 2 - at Galveston Ball, 7:00 pm*

Oct. 9 - at Friendswood, 7:00 pm*

Oct. 16 - Port Arthur Memorial, 7:00 pm*

Oct. 23 - at La Porte, 7:00 pm*

Oct. 30 - Baytown Lee, 7:00 pm*

Nov. 5 - at Goose Creek Memorial, 7:00 pm*

 

FRIENDSWOOD MUSTANGS (0-0)

Aug. 27 - at Humble Summer Creek, 7:00 pm

Sept. 4 - Clear Brook, 7:00 pm

Sept. 10 - at Pasadena Dobie, 7:00 pm

Sept. 18 - OPEN

Sept. 25 - Baytown Lee, 7:00 pm*

Oct. 3 - at Baytown Sterling, 2:00 pm*

Oct. 9 - Beaumont United, 7:00 pm*

Oct. 16 - La Porte, 7:00 pm*

Oct. 23 - at Goose Creek Memorial, 7:00 pm*

Oct. 30 - Galveston Ball, 7:00 pm*

Nov. 6 - at Port Arthur Memorial, 7:00 pm*

 

GALVESTON BALL TORNADOES (0-0)

Aug. 28 - La Marque, 7:00 pm

Sept. 4 - at Texas City, 7:00 pm

Sept. 11 - at Houston Wheatley, 7:00 pm

Sept. 18 - OPEN

Sept. 25 - at Baytown Goose Creek Memorial, 7:00 pm*

Oct. 2 - Beaumont United, 7:00 pm*

Oct. 9 - Port Arthur Memorial, 7:00 pm*

Oct. 15 - at Baytown Lee, 7:00 pm*

Oct. 23 - Baytown Sterling, 7:00 pm*

Oct. 30 - at Friendswood, 7:00 pm*

Nov. 6 - La Porte, 7:00 pm*

 

LA PORTE BULLDOGS (0-0)

Aug. 28 - Deer Park, 7:00 pm

Sept. 4 - at Clear Lake (Challenger/Columbia), 7:00 pm

Sept. 11 - at Clear Brook (Veteran's Memorial), 7:00 pm

Sept. 18 - OPEN

Sept. 25 - Port Arthur Memorial, 7:00 pm*

Oct. 2 - at Baytown Lee, 7:00 pm*

Oct. 9 - Baytown Sterling (HC), 7:00 pm*

Oct. 16 - at Friendswood, 7:00 pm*

Oct. 23 - Beaumont United, 7:00 pm*

Oct. 30 - Goose Creek Memorial, 7:00 pm*

Nov. 6 - at Galveston Ball, 7:00 pm*

 

PORT ARTHUR MEMORIAL TITANS (0-0)

Aug. 28 - Lancaster (Prairie View A&M), 7:30 pm

Sept. 4 - at Barbers Hill, 7:30 pm

Sept. 11 - Crosby, 7:30 pm

Sept. 17 - OPEN

Sept. 25 - at La Porte, 7:00 pm*

Oct. 2 - Goose Creek Memorial, 7:00 pm*

Oct. 9 - at Galveston Ball, 7:00 pm*

Oct. 16 - at Beaumont United, 7:00 pm*

Oct. 23 - Baytown Lee, 7:00 pm*

Oct. 30 - at Baytown Sterling, 7:00 pm*

Nov. 6 - Friendswood, 7:00 pm*

Share this post


Link to post
Share on other sites

logo.png

2020 HIGH SCHOOL FOOTBALL SCHEDULES

 

12-5A-II

BARBERS HILL EAGLES (0-0)

Aug. 29 - at Katy Paetow (Legacy), 6:00 pm

Sept. 4 - Port Arthur Memorial, 7:30 pm

Sept. 11 - Houston Heights, 7:30 pm

Sept. 18 - OPEN

Sept. 25 - Kingwood Park, 7:30 pm*

Oct. 2 - at Crosby, 7:30 pm*

Oct. 9 - Port Neches-Groves, 7:30 pm*

Oct. 16 - at Santa Fe, 7:30 pm*

Oct. 23 - Nederland, 7:30 pm*

Oct. 30 - at Dayton, 7:30 pm*

Nov. 6 - Texas City, 7:30 pm*

 

CROSBY COUGARS (0-0)

Aug. 27 - Carthage (Randall Reed), 7:00 pm

Sept. 4 - Manvel, 7:30 pm

Sept. 10 - at Port Arthur Memorial, 7:00 pm

Sept. 18 - OPEN

Sept. 25 - at Dayton, 7:30 pm*

Oct. 2 - Barbers Hill, 7:30 pm*

Oct. 8 - at Kingwood Park, 7:00 pm*

Oct. 16 - at Texas City, 7:30 pm*

Oct. 23 - Port Neches-Groves, 7:30 pm*

Oct. 30 - at Santa Fe, 7:30 pm*

Nov. 6 - Nederland, 7:30 pm*

 

DAYTON BRONCOS (0-0)

Aug. 27 - at Montgomery Lake Creek, 7:00 pm

Sept. 4 - Livingston, 7:00 pm

Sept. 10 - at Goose Creek Memorial, 7:00 pm

Sept. 18 - OPEN

Sept. 25 - Crosby, 7:30 pm*

Oct. 2 - at Port Neches-Groves, 7:30 pm*

Oct. 9 - Santa Fe (HC), 7:30 pm*

Oct. 16 - at Nederland, 7:30 pm*

Oct. 23 - Texas City, 7:30 pm*

Oct. 30 - Barbers Hill, 7:30 pm*

Nov. 6 - at Kingwood Park, 7:30 pm*

 

KINGWOOD PARK PANTHERS (0-0)

Aug. 29 - at South Houston, 6:00 pm

Sept. 4 - New Caney, 7:00 pm

Sept. 11 - at Conroe Grand Oaks (Woodforest), 7:00 pm

Sept. 18 - OPEN

Sept. 25 - at Barbers Hill, 7:30 pm*

Oct. 2 - at Texas City, 7:30 pm*

Oct. 8 - Crosby, 7:30 pm*

Oct. 16 - at Port Neches-Groves, 7:30 pm*

Oct. 22 - Santa Fe, 7:00 pm*

Oct. 30 - at Nederland, 7:30 pm*

Nov. 6 - Dayton, 7:30 pm*

 

NEDERLAND BULLDOGS (0-0)

Aug. 28 - at West Orange-Stark, 7:30 pm

Sept. 4 - Houston Austin, 7:30 pm

Sept. 11 - at Silsbee, 7:30 pm

Sept. 18 - OPEN

Sept. 25 - Port Neches-Groves, 7:30 pm*

Oct. 2 - at Santa Fe, 7:30 pm*

Oct. 9 - Texas City (HC), 7:30 pm*

Oct. 16 - Dayton, 7:30 pm*

Oct. 23 - at Barbers Hill, 7:30 pm*

Oct. 30 - Kingwood Park, 7:30 pm*

Nov. 6 - at Crosby, 7:30 pm*

 

PORT NECHES-GROVES INDIANS (0-0)

Aug. 28 - Jasper, 7:30 pm

Sept. 4 - at Beaumont United, 7:30 pm

Sept. 11 - Tomball, 7:30 pm

Sept. 18 - OPEN

Sept. 25 - at Nederland, 7:30 pm*

Oct. 2 - Dayton, 7:30 pm*

Oct. 9 - at Barbers Hill, 7:30 pm*

Oct. 16 - Kingwood Park, 7:30 pm*

Oct. 23 - at Crosby, 7:30 pm*

Oct. 30 - at Texas City, 7:30 pm*

Nov. 6 - Santa Fe, 7:30 pm*

 

SANTA FE INDIANS (0-0)

Aug. 27 - at Brazoswood, 7:00 pm

Sept. 4 - Needville, 7:00 pm

Sept. 11 - South Houston (HC), 7:00 pm

Sept. 18 - OPEN

Sept. 25 - at Texas City, 7:30 pm*

Oct. 2 - Nederland, 7:30 pm*

Oct. 9 - at Dayton, 7:30 pm*

Oct. 16 - Barbers Hill, 7:30 pm*

Oct. 22 - at Kingwood Park, 7:30 pm*

Oct. 30 - Crosby, 7:30 pm*

Nov. 6 - at Port Neches-Groves, 7:30 pm*

 

TEXAS CITY STINGAREES (0-0)

Aug. 28 - Clear Brook, 7:00 pm

Sept. 4 - Galveston Ball, 7:00 pm

Sept. 11 - at Clear Lake (Challenger), 7:00 pm

Sept. 18 - OPEN

Sept. 25 - Santa Fe, 7:30 pm*

Oct. 2 - Kingwood Park, 7:30 pm*

Oct. 9 - at Nederland, 7:30 pm*

Oct. 16 - Crosby, 7:30 pm*

Oct. 23 - at Dayton, 7:30 pm*

Oct. 30 - Port Neches-Groves, 7:30 pm*

Nov. 6 - at Barbers Hill, 7:30 pm*

Share this post


Link to post
Share on other sites

logo.png

2020 HIGH SCHOOL FOOTBALL SCHEDULES

 

10-4A-I

HUFFMAN HARGRAVE FALCONS (0-0)

Aug. 28 - at Liberty, 7:30 pm

Sept. 4 - Tomball Concordia Lutheran, 7:00 pm

Sept. 11 - Bridge City, 7:00 pm

Sept. 18 - at Navasota, 7:30 pm

Sept. 25 - La Marque (HC), 7:00 pm

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - at Little Cypress-Mauriceville, 7:00 pm*

Oct. 16 - at Lumberton, 7:00 pm*

Oct. 23 - Splendora, 7:00 pm*

Oct. 30 - at Vidor, 7:00 pm*

Nov. 6 - Livingston, 7:00 pm*

 

LITTLE CYPRESS-MAURICEVILLE BEARS (0-0)

Aug. 28 - Hamshire-Fannett, 7:00 pm

Sept. 4 - West Orange-Stark, 7:00 pm

Sept. 11 - Katy Jordan, 7:00 pm

Sept. 18 - at Woodville, 7:30 pm

Sept. 25 - at Houston Kinkaid, 7:00 pm

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - Huffman Hargrave, 7:00 pm*

Oct. 16 - at Vidor, 7:00 pm*

Oct. 23 - Lumberton, 7:00 pm*

Oct. 30 - at Livingston, 7:00 pm*

Nov. 6 - Splendora. 7:00 pm*

 

LIVINGSTON LIONS (0-0)

Aug. 28 - at Tomball Concordia Lutheran, 7:00 pm

Sept. 4 - at Dayton, 7:00 pm

Sept. 11 - Orangefield, 7:00 pm

Sept. 18 - Diboll (HC), 7:00 pm

Sept. 25 - at Madisonville, 7:30 pm

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - Lumberton, 7:00 pm*

Oct. 16 - at Splendora, 7:00 pm*

Oct. 23 - Vidor, 7:00 pm*

Oct. 30 - Little Cypress-Mauriceville, 7:00 pm*

Nov. 6 - at Huffman Hargrave, 7:00 pm*

 

LUMBERTON RAIDERS (0-0)

Aug. 28 - Houston Waltrip, 7:00 pm

Sept. 4 - Coldspring-Oakhurst, 7:00 pm

Sept. 11 - at Baytown Lee, 7:00 pm

Sept. 18 - East Chambers, 7:00 pm

Sept. 25 - at Brazosport, 7:00 pm

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - at Livingston, 7:00 pm*

Oct. 16 - Huffman Hargrave, 7:00 pm*

Oct. 23 - at Little Cypress-Mauriceville, 7:00 pm*

Oct. 30 - at Splendora, 7:00 pm*

Nov. 6 - Vidor, 7:00 pm*

 

SPLENDORA WILDCATS (0-0)

Aug. 28 - Houston North Forest, 7:00 pm

Sept. 4 - Baytown Lee, 7:00 pm

Sept. 11 - Spring Legacy School of Sports Sciences, 7:00 pm

Sept. 18 - at Hamshire-Fannett, 7:00 pm

Sept. 25 - OPEN

Oct. 2 - Shepherd (HC), 7:00 pm

Oct. 9 - at Vidor, 7:00 pm*

Oct. 16 - Livingston, 7:00 pm*

Oct. 23 - at Huffman Hargrave, 7:00 pm*

Oct. 30 - Lumberton, 7:00 pm*

Nov. 6 - at Little Cypress-Mauriceville, 7:00 pm*

 

VIDOR PIRATES (0-0)

Aug. 28 - at Silsbee, 7:00 pm

Sept. 4 - Houston St. Pius X, 7:00 pm

Sept. 11 - Brazosport, 7:00 pm

Sept. 18 - at Bay City, 7:00 pm

Sept. 25 - at Jasper, 7:00 pm

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - Splendora (HC), 7:00 pm*

Oct. 16 - Little Cypress-Mauriceville, 7:00 pm*

Oct. 23 - at Livingston, 7:00 pm*

Oct. 30 - Huffman Hargrave, 7:00 pm*

Nov. 6 - at Lumberton, 7:00 pm*

Share this post


Link to post
Share on other sites

logo.png

2020 HIGH SCHOOL FOOTBALL SCHEDULES

 

10-4A-II

CARTHAGE BULLDOGS (0-0)

Aug. 27 - Crosby (Randall Reed), 7:30 pm

Sept. 4 - San Antonio Cornerstone, 7:30 pm

Sept. 11 - Marshall, 7:30 pm

Sept. 18 - OPEN

Sept. 25 - at Gilmer, 7:30 pm

Oct. 2 - at Pleasant Grove, 7:30 pm

Oct. 9 - Center (HC), 7:30 pm*

Oct. 16 - at Jasper, 7:30 pm*

Oct. 23 - Rusk, 7:30 pm*

Oct. 30 - Madisonville, 7:30 pm*

Nov. 6 - at Shepherd, 7:30 pm*

 

CENTER ROUGHRIDERS (0-0)

Aug. 28 - at Tatum, 7:30 pm

Sept. 4 - at Jefferson, 7:30 pm

Sept. 11 - Gladewater, 7:30 pm

Sept. 18 - Tyler Chapel Hill, 7:30 pm

Sept. 25 - Van (HC), 7:30 pm

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - at Carthage, 7:30 pm*

Oct. 16 - Shepherd, 7:30 pm*

Oct. 23 - at Madisonville, 7:30 pm*

Oct. 30 - at Jasper, 7:30 pm*

Nov. 6 - Rusk, 7:30 pm*

 

JASPER BULLDOGS (0-0)

Aug. 28 - at Port Neches-Groves, 7:30 pm

Sept. 4 - Silsbee, 7:30 pm

Sept. 11 - West Orange-Stark, 7:30 pm

Sept. 18 - at Hardin-Jefferson, 7:30 pm

Sept. 25 - Vidor, 7:30 pm

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - at Rusk, 7:30 pm*

Oct. 16 - Carthage (HC), 7:30 pm*

Oct. 23 - at Shepherd, 7:30 pm*

Oct. 30 - Center, 7:30 pm*

Nov. 6 - at Madisonville, 7:30 pm*

 

MADISONVILLE MUSTANGS (0-0)

Aug. 28 - at Diboll, 7:30 pm

Sept. 4 - Liberty, 7:30 pm

Sept. 11 - Teague (HC), 7:30 pm

Sept. 18 - at Lorena, 7:30 pm

Sept. 25 - Livingston, 7:30 pm

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - Shepherd, 7:30 pm*

Oct. 16 - at Rusk, 7:30 pm*

Oct. 23 - Center, 7:30 pm*

Oct. 30 - at Carthage, 7:30 pm*

Nov. 6 - Jasper, 7:30 pm*

 

RUSK EAGLES (0-0)

Aug. 28 - at Fairfield, 7:30 pm

Sept. 4 - Crockett, 7:30 pm

Sept. 11 - at Palestine, 7:30 pm

Sept. 18 - at Bullard, 7:30 pm

Sept. 25 - Brownsboro, 7:30 pm

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - Jasper, 7:30 pm*

Oct. 16 - Madisonville, 7:30 pm*

Oct. 23 - at Carthage, 7:30 pm*

Oct. 30 - Shepherd, 7:30 pm*

Nov. 6 - at Center, 7:30 pm*

 

SHEPHERD PIRATES (0-0)

Aug. 28 - Tarkington, 7:30 pm

Sept. 4 - Kirbyville, 7:30 pm

Sept. 11 - at Coldspring-Oakhurst, 7:30 pm

Sept. 18 - Liberty, 7:30 pm

Sept. 25 - OPEN

Oct. 2 - at Splendora, 7:30 pm

Oct. 9 - at Madisonville, 7:30 pm*

Oct. 16 - at Center, 7:30 pm*

Oct. 23 - Jasper, 7:30 pm*

Oct. 30 - at Rusk, 7:30 pm*

Nov. 6 - Carthage, 7:30 pm*

Share this post


Link to post
Share on other sites

logo.png

2020 HIGH SCHOOL FOOTBALL SCHEDULES

 

11-4A-II

BRIDGE CITY CARDINALS (0-0)

Aug. 28 - Buna, 7:30 pm

Sept. 4 - at Tarkington, 7:30 pm

Sept. 11 - at Huffman Hargrave, 7:00 pm

Sept. 18 - Anahuac, 7:00 pm

Sept. 25 - OPEN

Oct. 2 - Hamshire-Fannett, 7:30 pm*

Oct. 9 - at Hardin-Jefferson, 7:30 pm*

Oct. 16 - Silsbee, 7:30 pm*

Oct. 23 - at Orangefield, 7:30 pm*

Oct. 30 - Liberty, 7:30 pm*

Nov. 6 - at West Orange-Stark, 7:30 pm*

 

HAMSHIRE-FANNETT LONGHORNS (0-0)

Aug. 28 - at Little Cypress-Mauriceville, 7:00 pm

Sept. 4 - Houston Wheatley, 7:30 pm

Sept. 11 - at East Chambers, 7:30 pm

Sept. 18 - Splendora, 7:30 pm

Sept. 25 - West Orange-Stark, , 7:30 pm*

Oct. 2 - at Bridge City, 7:30 pm*

Oct. 9 - OPEN

Oct. 16 - Hardin-Jefferson, 7:30 pm*

Oct. 23 - at Silsbee, 7:30 pm*

Oct. 30 - Orangefield, 7:30 pm*

Nov. 6 - at Liberty, 7:30 pm*

 

HARDIN-JEFFERSON HAWKS (0-0)

Aug. 28 - Coldspring-Oakhurst, 7:30 pm

Sept. 4 - at East Chambers, 7:30 pm

Sept. 11 - at Buna, 7:30 pm

Sept. 18 - Jasper, 7:30 pm

Sept. 25 - Liberty, 7:30 pm*

Oct. 2 - at West Orange-Stark, 7:30 pm*

Oct. 9 - Bridge City, 7:30 pm*

Oct. 16 - at Hamshire-Fannett, 7:30 pm*

Oct. 23 - OPEN

Oct. 30 - Silsbee, 7:30 pm*

Nov. 6 - at Orangefield, 7:30 pm*

 

LIBERTY PANTHERS (0-0)

Aug. 28 - Huffman Hargrave, 7:30 pm

Sept. 4 - at Madisonville, 7:30 pm

Sept. 11 - at Diboll, 7:30 pm

Sept. 18 - at Shepherd, 7:30 pm

Sept. 25 - at Hardin-Jefferson, 7:30 pm*

Oct. 2 - Silsbee, 7:30 pm*

Oct. 9 - at Orangefield, 7:30 pm*

Oct. 16 - OPEN

Oct. 23 - West Orange-Stark, 7:30 pm*

Oct. 30 - at Bridge City, 7:30 pm*

Nov. 6 - Hamshire-Fannett, 7:30 pm*

 

ORANGEFIELD BOBCATS (0-0)

Aug. 28 - at Anahuac, 7:30 pm

Sept. 4 - Woodville, 7:30 pm

Sept. 11 - at Livingston, 7:00 pm

Sept. 18 - Buna, 7:30 pm

Sept. 25 - at Silsbee, , 7:30 pm*

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - Liberty, 7:30 pm*

Oct. 16 - at West Orange-Stark, 7:30 pm*

Oct. 23 - Bridge City, 7:30 pm*

Oct. 30 - at Hamshire-Fannett, 7:30 pm*

Nov. 6 - Hardin-Jefferson, 7:30 pm*

 

SILSBEE TIGERS (0-0)

Aug. 28 - Vidor, 7:30 pm

Sept. 4 - at Jasper, 7:30 pm

Sept. 11 - Nederland, 7:30 pm

Sept. 18 - Texarkana Pleasant Grove (Carthage), 7:30 pm

Sept. 25 - Orangefield (HC), 7:30 pm*

Oct. 2 - at Liberty, 7:30 pm*

Oct. 9 - West Orange-Stark, 7:30 pm*

Oct. 16 - at Bridge City, 7:30 pm*

Oct. 23 - Hamshire-Fannett, 7:30 pm*

Oct. 30 - at Hardin-Jefferson, 7:30 pm*

Nov. 6 - OPEN

 

WEST ORANGE-STARK MUSTANGS (0-0)

Aug. 28 - Nederland, 7:30 pm

Sept. 4 - at Little Cypress-Mauriceville, 7:00 pm

Sept. 11 - at Jasper, 7:30 pm

Sept. 18 - Newton, 7:30 pm

Sept. 25 - at Hamshire-Fannett, 7:30 pm*

Oct. 2 - Hardin-Jefferson, 7:30 pm*

Oct. 9 - at Silsbee, 7:30 pm*

Oct. 16 - Orangefield, 7:30 pm*

Oct. 23 - at Liberty, 7:30 pm*

Oct. 30 - OPEN

Oct. 6 - Bridge City, 7:30 pm*

Share this post


Link to post
Share on other sites

logo.png

2020 HIGH SCHOOL FOOTBALL SCHEDULES

 

9-3A-I

COLDSPRING-OAKHURST TROJANS (0-0)

Aug. 28 - at Hardin-Jefferson, 7:30 pm

Sept. 4 - at Lumberton, 7:30 pm

Sept. 11 - Shepherd, 7:30 pm

Sept. 18 - Tarkington, 7:30 pm

Sept. 25 - OPEN

Oct. 2 - Trinity, 7:00 pm*

Oct. 9 - at Huntington, 7:00 pm*

Oct. 16 - Elkhart, 7:00 pm*

Oct. 23 - at Palestine Westwood, 7:00 pm*

Oct. 30 - Crockett, 7:00 pm*

Nov. 6 - at Diboll, 7:00 pm*

 

CROCKETT BULLDOGS (0-0)

Aug. 28 - Corrigan-Camden, 7:30 pm

Sept. 4 - at Rusk, 7:30 pm

Sept. 11 - Buffalo, 7:30 pm

Sept. 18 - at Garrison, 7:30 pm

Sept. 25 - at Huntington, 7:00 pm*

Oct. 2 - Elkhart (HC), 7:00 pm*

Oct. 9 - at Palestine Westwood, 7:00 pm*

Oct. 16 - OPEN

Oct. 23 - Diboll, 7:00 pm*

Oct. 30 - at Coldspring-Oakhurst, 7:00 pm*

Nov. 6 - Trinity, 7:00 pm*

 

DIBOLL LUMBERJACKS (0-0)

Aug. 28 - Madisonville, 7:30 pm

Sept. 4 - at Newton, 7:30 pm

Sept. 11 - Liberty, 7:30 pm

Sept. 18 - at Livingston, 7:30 pm

Sept. 25 - at Trinity, 7:00 pm*

Oct. 2 - Huntington (HC), 7:00 pm*

Oct. 9 - at Elkhart, 7:00 pm*

Oct. 16 - Palestine Westwood, 7:00 pm*

Oct. 23 - at Crockett, 7:00 pm*

Oct. 30 - OPEN

Nov. 6 - Coldspring-Oakhurst, 7:00 pm*

 

ELKHART ELKS (0-0)

Aug. 28 - Buffalo, 7:30 pm

Sept. 4 - at Grapeland, 7:30 pm

Sept. 11 - San Augustine, 7:30 pm

Sept. 18 - at Corrigan-Camden, 7:30 pm

Sept. 25 - Palestine Westwood (HC), 7:00 pm*

Oct. 2 - at Crockett, 7:00 pm*

Oct. 9 - Diboll, 7:00 pm*

Oct. 16 - at Coldspring-Oakhurst, 7:00 pm*

Oct. 23 - Trinity, 7:00 pm*

Oct. 30 - at Huntington, 7:00 pm*

Nov. 6 - OPEN

 

HUNTINGTON RED DEVILS (0-0)

Aug. 28 - at Warren, 7:30 pm

Sept. 4 - Shelbyville, 7:30 pm

Sept. 11 - Frankston (HC), 7:30 pm

Sept. 18 - at Hemphill, 7:30 pm

Sept. 25 - Crockett, 7:00 pm*

Oct. 2 - at Diboll, 7:00 pm*

Oct. 9 - Coldspring-Oakhurst, 7:00 pm*

Oct. 16 - at Trinity, 7:00 pm*

Oct. 23 - OPEN

Oct. 30 - Elkhart, 7:00 pm*

Nov. 6 - at Palestine Westwood, 7:00 pm*

 

PALESTINE WESTWOOD PANTHERS (0-0)

Aug. 28 - Price Carlisle, 7:30 pm

Sept. 4 - at Buffalo, 7:30 pm

Sept. 11 - Eustace, 7:30 pm

Sept. 18 - at Centerville, 7:30 pm

Sept. 25 - at Elkhart, 7:00 pm*

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - Crockett, 7:00 pm*

Oct. 16 - at Diboll, 7:00 pm*

Oct. 23 - Coldspring-Oakhurst, 7:00 pm*

Oct. 30 - at Trinity, 7:00 pm*

Nov. 6 - Huntington, 7:00 pm*

 

TRINITY TIGERS (0-0)

Aug. 28 - at Hearne, 7:30 pm

Sept. 4 - Groveton, 7:00 pm

Sept. 11 - at Tarkington, 7:30 pm

Sept. 18 - Anderson-Shiro, 7:00 pm

Sept. 25 - Diboll, 7:00 pm*

Oct. 2 - at Coldspring-Oakhurst, 7:00 pm*

Oct. 9 - OPEN

Oct. 16 - Huntington, 7:00 pm*

Oct. 23 - at Elkhart, 7:00 pm*

Oct. 30 - Palestine Westwood, 7:00 pm*

Nov. 6 - at Crockett, 7:00 pm*

Share this post


Link to post
Share on other sites

logo.png

2020 HIGH SCHOOL FOOTBALL SCHEDULES

 

10-3A-I

ANAHUAC PANTHERS (0-0)

Aug. 28 - Orangefield, 7:30 pm

Sept. 3 - Houston Furr, 7:30 pm

Sept. 11 - at Houston KIPP Generations, 7:30 pm

Sept. 18 - at Bridge City, 7:30 pm

Sept. 25 - at Tarkington, 7:30 pm*

Oct. 2 - Hardin (HC), 7:30 pm*

Oct. 9 - at East Chambers, 7:30 pm*

Oct. 16 - OPEN

Oct. 23 - Buna, 7:30 pm*

Oct. 30 - at Kirbyville, 7:30 pm*

Nov. 6 - Woodville, 7:30 pm*

 

BUNA COUGARS (0-0)

Aug. 28 - at Bridge City, 7:30 pm

Sept. 4 - Hemphill, 7:30 pm

Sept. 11 - Hardin-Jefferson, 7:30 pm

Sept. 18 - at Orangefield, 7:30 pm

Sept. 25  - at Woodville, 7:30 pm*

Oct. 2 - Tarkington, 7:30 pm*

Oct. 9 - at Hardin, 7:30 pm*

Oct. 16 - East Chambers, 7:30 pm*

Oct. 23 - at Anahuac, 7:30 pm*

Oct. 30 - OPEN

Nov. 6 - Kirbyville, 7:30 pm*

 

EAST CHAMBERS BUCCANEERS (0-0)

Aug. 28 - Mexia (Lufkin), 7:00 pm

Sept. 4 - Hardin-Jefferson, 7:30 pm

Sept. 11 - Hamshire-Fannett, 7:30 pm

Sept. 18 - at Lumberton, 7:30 pm

Sept. 25 - at Hardin, 7:30 pm*

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - Anahuac, 7:30 pm*

Oct. 16 - at Buna, 7:30 pm*

Oct. 23 - Kirbyville (HC), 7:30 pm*

Oct. 30 - at Woodville, 7:30 pm*

Nov. 6 - Tarkington, 7:30 pm*

 

HARDIN HORNETS (0-0)

Aug. 28 - Kountze, 7:30 pm

Sept. 4 - at Hull-Daisetta, 7:30 pm

Sept. 11 - Beaumont Kelly Catholic, 7:30 pm

Sept. 18 - New Waverly,  7:30 pm

Sept. 25 - East Chambers, 7:30 pm*

Oct. 2 - at Anahuac, 7:30 pm*

Oct. 9 - Buna, 7:30 pm*

Oct. 16 - at Kirbyville, 7:30 pm*

Oct. 23 - Woodville, 7:30 pm*

Oct. 30 - at Tarkington, 7:30 pm*

Nov. 6 - OPEN

 

KIRBYVILLE WILDCATS (0-0)

Aug. 28 - Hemphill, 7:30 pm

Sept. 4 - at Shepherd, 7:30 pm

Sept. 11 - at Newton, 7:30 pm

Sept. 18 - Grapeland, 7:30 pm

Sept. 25 - OPEN

Oct. 2 - Woodville, 7:30 pm*

Oct. 9 - at Tarkington, 7:30 pm*

Oct. 16 - Hardin, 7:30 pm*

Oct. 23 - at East Chambers, 7:30 pm*

Oct. 30 - Anahuac, 7:30 pm*

 

TARKINGTON LONGHORNS (0-0)

Aug. 28 - at Shepherd, 7:30 pm

Sept. 4 - Bridge City, 7:30 pm

Sept. 12 - Trinity, 7:00 pm

Sept. 18 - at Coldspring-Oakhurst, 7:30 pm

Sept. 25 - Anahuac, 7:30 pm*

Oct. 2 - at Buna, 7:30 pm*

Oct. 9 - Kirbyville, , 7:30 pm*

Oct. 16 - at Woodville, 7:30 pm*

Oct. 23 - OPEN

Oct. 30 - Hardin, 7:30 pm*

Nov. 6 - at East Chambers, 7:30 pm*

 

WOODVILLE EAGLES (0-0)

Aug. 28 - Newton, 7:30 pm

Sept. 4 - at Orangefield, 7:30 pm

Sept. 11 - Corrigan-Camden, 7:30 pm

Sept. 18 - Little Cypress-Mauriceville, 7:30 pm

Sept. 25 - Buna, 7:30 pm*

Oct. 2 - at Kirbyville, 7:30 pm*

Oct. 9 - OPEN

Oct. 16 - Tarkington, 7:30 pm*

Oct. 23 - at Hardin, 7:30 pm*

Oct. 30 - East Chambers, 7:30 pm*

Nov. 6 - at Anahuac, 7:30 pm*

Share this post


Link to post
Share on other sites

logo.png

2020 HIGH SCHOOL FOOTBALL SCHEDULES

 

12-3A-II

ANDERSON-SHIRO OWLS (0-0)

Aug. 28 - Wallis Brazos, 7:00 pm

Sept. 4 - at Somerville, 7:00 pm

Sept. 11 - Blanco, 7:00 pm

Sept. 18 - at Trinity, 7:00 pm

Sept. 25 - at Warren, 7:30 pm*

Oct. 2 - Newton, 7:30 pm*

Oct. 9 - at Hemphill, 7:30 pm*

Oct. 16 - Corrigan-Camden, 7:30 pm*

Oct. 23 - at Kountze, 7:30 pm*

Oct. 30 - OPEN

Nov. 6 - New Waverly, 7:30 pm*

 

CORRIGAN-CAMDEN BULLDOGS (0-0)

Aug. 28 - at Crockett, 7:30 pm

Sept. 4 - Centerville, 7:30 pm

Sept. 11 - at Woodville, 7:30 pm

Sept. 18 - Elkhart (HC), 7:30 pm

Sept. 25 - at Hemphill, 7:30 pm*

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - Kountze, 7:30 pm*

Oct. 16 - at Anderson-Shiro, 7:30 pm*

Oct. 23 - New Waverly, 7:30 pm*

Oct. 30 - at Warren, 7:30 pm*

Nov. 6 - Newton, 7:30 pm*

 

HEMPHILL HORNETS (0-0)

Aug. 28 - at Kirbyville, 7:30 pm

Sept. 4 - at Buna, 7:30 pm

Sept. 11 - West Sabine, 7:30 pm

Sept. 18 - Huntington, 7:30 pm

Sept. 25 - Corrigan-Camden, 7:30 pm*

Oct. 2 - at Kountze, 7:30 pm*

Oct. 9 - Anderson-Shiro, 7:30 pm*

Oct. 16 - at New Waverly, 7:30 pm*

Oct. 23 - Warren, 7:30 pm*

Oct. 30 - at Newton, 7:30 pm*

Nov. 6 - OPEN

 

KOUNTZE LIONS (0-0)

Aug. 28 - at Hardin, 7:30 pm

Sept. 4 - at West Hardin, 7:30 pm

Sept. 11 - Beaumont Legacy Christian, 7:00 pm

Sept. 18 - at Beaumont Kelly Catholic, 7:30 pm

Sept. 25 - at Newton, 7:30 pm*

Oct. 2 - Hemphill, 7:30 pm*

Oct. 9 - at Corrigan-Camden, 7:30 pm*

Oct. 16 - OPEN

Oct. 23 - Anderson-Shiro, 7:30 pm*

Oct. 30 - at New Waverly, 7:30 pm*

Nov. 6 - Warren, 7:30 pm*

 

NEW WAVERLY BULLDOGS (0-0)

Aug. 28 - Centerville, 7:30 pm

Sept. 4 - at Lovelady, 7:30 pm

Sept. 11 - Hearne, 7:30 pm

Sept. 18 - at Hardin, 7:30 pm

Sept. 25 - OPEN

Oct. 2 - Warren, 7:30 pm*

Oct. 9 - at Newton, 7:30 pm*

Oct. 16 - Hemphill, 7:30 pm*

Oct. 23 - at Corrigan-Camden, 7:30 pm*

Oct. 30 - Kountze, 7:30 pm*

Nov. 6 - at Anderson-Shiro, 7:30 pm*

 

NEWTON EAGLES (0-0)

Aug. 28 - at Woodville, 7:30 pm

Sept. 4 - Diboll, 7:30 pm

Sept. 11 - Kirbyville, 7:30 pm

Sept. 18 - at West Orange-Stark, 7:30 pm

Sept. 25 - Kountze, 7:30 pm*

Oct. 2 - at Anderson-Shiro, 7:30 pm*

Oct. 9 - New Waverly (HC), 7:30 pm*

Oct. 16 - at Warren, 7:30 pm*

Oct. 23 - OPEN

Oct. 30 - Hemphill, 7:30 pm*

Nov. 6 - at Corrigan-Camden, 7:30 pm*

 

WARREN WARRIORS (0-0)

Aug. 28 - Huntington, 7:30 pm

Sept. 4 - at Evadale, 7:30 pm

Sept. 11 - West Hardin, 7:30 pm

Sept. 18 - at Deweyville, 7:00 pm

Sept. 25 - Anderson-Shiro, 7:30 pm*

Oct. 2 - at New Waverly, 7:30 pm*

Oct. 9 - OPEN

Oct. 16 - Newton, 7:30 pm*

Oct. 23 - at Hemphill, 7:30 pm*

Oct. 30 - Corrigan-Camden, 7:30 pm*

Nov. 6 - at Kountze, 7:30 pm*

Share this post


Link to post
Share on other sites

logo.png

2020 HIGH SCHOOL FOOTBALL SCHEDULES

 

12-2A-I

GARRISON BULLDOGS (0-0)

Aug. 28 - at Waskom, 7:30 pm

Sept. 4 - at Bullard Brook Hill, 7:30 pm

Sept. 11 - Arp, 7:30 pm

Sept. 18 - Crockett, 7:30 pm

Sept. 25 - at Groveton, 7:30 pm

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - Timpson, 7:30 pm*

Oct. 16 - Shelbyville, 7:30 pm*

Oct. 23 - at San Augustine, 7:30 pm*

Oct. 30 - West Hardin, 7:30 pm*

Nov. 6 - at Joaquin, 7:30 pm*

 

JOAQUIN RAMS (0-0)

Aug. 28 - Beckville, 7:30 pm

Sept. 4 - Elysian Fields, 7:30 pm

Sept. 11 - at Groveton, 7:30 pm

Sept. 18 - at Ore City, 7:30 pm

Sept. 25 - Clarksville, 7:30 pm

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - at San Augustine, 7:30 pm*

Oct. 16 - West Hardin, 7:30 pm*

Oct. 23 - at Shelbyville, 7:30 pm*

Oct. 30 - at Timpson, 7:30 pm*

Nov. 6 - Garrison, 7:30 pm*

 

SAN AUGUSTINE WOLVES (0-0)

Aug. 28 - West Sabine, 7:30 pm

Sept. 4 - at Waskom, 7:30 pm

Sept. 11 - at Elkhart, 7:30 pm

Sept. 18 - at West Rusk, 7:30 pm

Sept. 25 - Alto, 7:30 pm

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - Joaquin, 7:30 pm*

Oct. 16 - at Timpson, 7:30 pm*

Oct. 23 - Garrison, 7:30 pm*

Oct. 30 - Shelbyville, 7:30 pm*

Sept. 6 - at West Hardin, 7:30 pm*

 

SHELBYVILLE DRAGONS (0-0)

Aug. 28 - Grapeland, 7:30 pm

Sept. 4 - at Huntington, 7:30 pm

Sept. 11 - Waskom, 7:30 pm

Sept. 18 - Groveton, 7:30 pm

Sept. 25 - OPEN

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - West Hardin, 7:30 pm*

Oct. 16 - at Garrison, 7:30 pm*

Oct. 23 - Joaquin, 7:30 pm*

Oct. 30 - at San Augustine, 7:30 pm*

Nov. 6 - Timpson, 7:30 pm*

 

TIMPSON BEARS (0-0)

Aug. 28 - Frankston, 7:30 pm

Sept. 4 - at Alto, 7:30 pm

Sept. 11 - Mount Enterprise, 7:30 pm

Sept. 18 - at Price Carlisle, 7:30 pm

Sept. 25 - Simms Bowie (HC), 7:30 pm

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - at Garrison, 7:30 pm*

Oct. 16 - San Augustine, 7:30 pm*

Oct. 23 - at West Hardin, 7:30 pm*

Oct. 30 - Joaquin, 7:30 pm*

Nov. 6 - at Shelbyville, 7:30 pm*

 

WEST HARDIN OILERS (0-0)

Aug. 28 - at Deweyville, 7:00 pm

Sept. 4 - Kountze, 7:30 pm

Sept. 11 - at Warren, 7:30 pm

Sept. 18 - at Hull-Daisetta, 7:30 pm

Sept. 25 - High Island (HC), 7:30 pm

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - at Shelbyville, 7:30 pm*

Oct. 16 - at Joaquin, 7:30 pm*

Oct. 23 - Timpson, 7:30 pm*

Oct. 30 - at Garrison, 7:30 pm*

Nov. 6 - San Augustine, 7:30 pm*

Share this post


Link to post
Share on other sites

logo.png

2020 HIGH SCHOOL FOOTBALL SCHEDULES

 

11-2A-II

COLMESNEIL BULLDOGS (0-0)

Aug. 28 - at Houston KIPP Generations, 7:00 pm

Sept. 3 - Sabine Pass, 7:00 pm

Sept. 11 - Deweyville, 7:30 pm

Sept. 18 - at High Island, 7:30 pm

Sept. 25 - at Overton, 7:30 pm*

Oct. 2 - Tenaha, 7:30 pm*

Oct. 9 - at Lovelady, 7:30 pm*

Oct. 16 - OPEN

Oct. 23 - West Sabine, 7:30 pm*

Oct. 30 - at Mount Enterprise, 7:30 pm*

Nov. 6 - Cushing, 7:30 pm*

 

CUSHING BEARKATS (0-0)

Aug. 28 - at High Island, 7:00 pm

Sept. 4 - Deweyville, 7:00 pm

Sept. 11 - at Burkeville, 7:00 pm

Sept. 18 - Evadale, 7:00 pm

Sept. 25 - West Sabine, 7:30 pm*

Oct. 3 - at Mount Enterprise, 7:00 pm*

Oct. 9 - OPEN

Oct. 16 - Overton, 7:30 pm*

Oct. 23 - at Tenaha, 7:30 pm*

Oct. 30 - Lovelady, 7:30 pm*

Nov. 6 - at Colmesneil, 7:30 pm*

 

LOVELADY LIONS (0-0)

Aug. 28 - at Groveton, 7:30 pm

Sept. 4 - New Waverly, 7:30 pm

Sept. 11 - Iola, 7:30 pm

Sept. 18 - at Normangee, 7:30 pm

Sept. 25 - at Tenaha, 7:30 pm*

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - Colmesneil, 7:30 pm*

Oct. 16 - at West Sabine, 7:30 pm*

Oct. 23 - Mount Enterprise, 7:30 pm*

Oct. 30 - at Cushing, 7:30 pm*

Nov. 6 - Overton, 7:30 pm*

 

MOUNT ENTERPRISE WILDCATS (0-0)

Aug. 28 - at Cayuga, 7:30 pm

Sept. 4 - Tyler All Saints, 7:30 pm

Sept. 11 - at Timpson, 7:30 pm

Sept. 18 - Burkeville, 7:30 pm

Sept. 25 - OPEN

Oct. 3 - Cushing, 7:00 pm*

Oct. 9 - at Overton, 7:30 pm*

Oct. 16 - Tenaha, 7:30 pm*

Oct. 23 - at Lovelady, 7:30 pm*

Oct. 30 - Colmesneil, 7:30 pm*

Nov. 6 - at West Sabine, 7:30 pm*

 

OVERTON MUSTANGS (0-0)

Aug. 28 - Quinlan Boles, 7:30 pm

Sept. 4 - Burkeville, TBA

Sept. 11 - Simms Bowie, 7:30 pm

Sept. 18 - at Big Sandy, 7:30 pm

Sept. 25 - Colmesneil, 7:30 pm*

Oct. 2 - at West Sabine, 7:30 pm*

Oct. 9 - Mount Enterprise, 7:30 pm*

Oct. 16 - at Cushing, 7:30 pm*

Oct. 23 - OPEN

Oct. 30 - Tenaha, 7:30 pm*

Nov. 6 - at Lovelady, 7:30 pm*

 

TENAHA TIGERS (0-0)

Aug. 28 - Honey Grove (Site TBD), 7:00 pm

Sept. 4 - Arp, 7:00 pm

Sept. 11 - at Bullard Brook Hill, 7:30 pm

Sept. 18 - Tyler Grace Community, 7:00 pm

Sept. 25 - Lovelady, 7:30 pm*

Oct. 2 - at Colmesneil, 7:30 pm*

Oct. 10 - West Sabine (HC), 7:00 pm*

Oct. 16 - at Mount Enterprise, 7:30 pm*

Oct. 23 - Cushing, 7:30 pm*

Oct. 30 - at Overton, 7:30 pm*

Nov. 6 - OPEN

 

WEST SABINE TIGERS (0-0)

Aug. 28 - at San Augustine, 7:30 pm

Sept. 4 - at High Island, 7:30 pm

Sept. 11 - at Hemphill, 7:30 pm

Sept. 18 - at Beckville, 7:30 pm

Sept. 25 - at Cushing, 7:00 pm*

Oct. 2 - Overton, 7:30 pm*

Oct. 10 - at Tenaha, 7:00 pm*

Oct. 16 - Lovelady, 7:30 pm*

Oct. 23 - at Colmesneil, 7:30 pm*

Oct.. 30 - OPEN

Nov. 6 - Mt. Enterprise, 7:30 pm*

Share this post


Link to post
Share on other sites

logo.png

2020 HIGH SCHOOL FOOTBALL SCHEDULES

 

12-2A-II

BURKEVILLE MUSTANGS (0-0)

Aug. TBD - at Beaumont Legacy Christian, TBA

Sept. 4 - Overton, TBA

Sept. 11 - Cushing, 7:00 pm

Sept. 18 - at Mount Enterprise, 7:00 pm

Sept. 25 - at Grapeland, 7:00 pm

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - at Sabine Pass, 7:00 pm*

Oct. 16 - at High Island, 7:00 pm*

Oct. 23 - Hull-Daisetta (HC), 7:00 pm*

Oct. 30 - at Deweyville, 7:00 pm*

Nov. 6 - Evadale, 7:00 pm*

 

DEWEYVILLE PIRATES (0-0)

Aug. 28 - West Hardin, 7:00 pm

Sept. 4 - at Cushing, 7:00 pm

Sept. 11 - at Colmesneil, 7:00 pm

Sept. 18 - Warren, 7:00 pm

Sept. 25 - OPEN

Oct. 2 - at Beaumont Legacy Christian, 7:00 pm

Oct. 9 - Hull-Daisetta, 7:00 pm*

Oct. 16 - Sabine Pass (HC), 7:00 pm*

Oct. 23 - at Evadale, 7:00 pm*

Oct. 30 - Burkeville, 7:00 pm*

Nov. 6 - at High Island, 7:00 pm*

 

EVADALE REBELS (0-0)

Aug. 28 - at Beaumont Kelly Catholic, 7:00 pm

Sept. 4 - Warren, 7:00 pm

Sept. 10 - Merryville (LA), 7:00 pm

Sept. 18 - at Cushing, 7:00 pm

Sept. 25 - Frost, 7:00 pm

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - High Island (HC), 7:00 pm*

Oct. 16 - at Hull-Daisetta, 7:00 pm*

Oct. 23 - Deweyville, 7:00 pm*

Oct. 30 - Sabine Pass, 7:00 pm*

Nov. 6 - Burkeville, 7:00 pm*

 

HIGH ISLAND CARDINALS (0-0)

Aug. 28 - Cushing, 7:00 pm

Sept. 4 - West Sabine, 7:00 pm

Sept. 11 - at Houston KIPP Sunnyside, 7:00 pm

Sept. 18 - Colmesneil, 7:00 pm

Sept. 25 - at West Hardin, 7:00 pm

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - at Evdale, 7:00 pm*

Oct. 16 - Burkeville (HC), 7:00 pm*

Oct. 23 - at Sabine Pass, 7:00 pm*

Oct. 30 - at Hull-Daisetta, 7:00 pm*

Nov. 6 - Deweyville, 7:00 pm*

 

HULL-DAISETTA BOBCATS (0-0)

Aug. 28 - at Somerville, 7:00 pm

Sept. 4 - Hardin, 7:30 pm

Sept. 11 - at Danbury, 7:00 pm

Sept. 18 - West Hardin, 7:30 pm

Sept. 25 - OPEN

Oct. 2 - at KIPP Houston, 7:00 pm

Oct. 9 - at Deweyville, 7:00 pm*

Oct. 16 - Evadale, 7:00 pm*

Oct. 23 - at Burkeville, 7:00 pm*

Oct. 30 - High Island, 7:00 pm*

Nov. 6 - at Sabine Pass, 7:00 pm*

 

SABINE PASS SHARKS (0-0)

Aug. 28 - at Pasadena First Baptist, 7:00 pm

Sept. 3 - at Colmesneil, 7:00 pm

Sept. 11 - TBD

Sept. 18 - Spring Frassati Catholic, 7:00 pm

Sept. 25 - Lafayette (LA) Acadian Home School, 7:00 pm

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - Burkeville, 7:00 pm*

Oct. 16 - at Deweyville, 7:00 pm*

Oct. 23 - High Island, 7:00 pm*

Oct. 30 - at Evadale, 7:00 pm*

Nov. 6 - Hull-Daisetta, 7:00 pm*

Share this post


Link to post
Share on other sites

logo.png

2020 HIGH SCHOOL FOOTBALL SCHEDULES

 

13-1A-II

APPLE SPRINGS EAGLES (0-0)

Aug. 28 - Tyler Kings Academy, 7:00 pm

Sept. 4 - Leverett's Chapel, 7:00 pm

Sept. 11 - Longview Trinity, 7:00 pm

Sept. 17 - Huntsville Alpha Omega JV, 6:00 pm

Sept. 24 - Emery-Weiner JV, 6:00 pm

Oct. 2 - at Longview HEAT, 5:00 pm

Oct. 8 - Tyler HEAT JV, 5:00 pm

Oct. 16 - OPEN

Oct. 23 - at Oakwood, 7:00 pm*

Oct. 30 - at Calvert, 7:00 pm*

Nov. 6 - Chester, 7:00 pm*

 

CALVERT TROJANS (0-0)*

 

CHESTER YELLOWJACKETS (0-0)

Aug. 28 - Houston Sanchez, 7:00 pm

Sept. 4 - OPEN

Sept. 11 - at Houston Texas Christian, 7:00 pm

Sept. 18 - Baytown Christian, 7:00 pm

Sept. 25 - at South Cameron (LA), 7:00 pm

Oct. 2 - Houston Mount Carmel, 7:00 pm

Oct. 9 - OPEN

Oct. 16 - at Buckholts, 7:00 pm

Oct. 23 - at Calvert, 7:00 pm*

Oct. 30 - Oakwood, 7:00 pm*

Nov. 6 - at Apple Springs, 7:00 pm*

 

OAKWOOD PANTHERS (0-0)

Aug. 29 - Baytown Christian (Bryan Allen), 7:30 pm

Sept. 4 - Bryan Allen Academy, 7:30 pm

Sept. 11 - Trinidad, 7:30 pm

Sept. 18 - at Coolidge, 7:30 pm

Sept. 25 - Tyler King's Academy, 7:30 pm

Oct. 2 - at Leverett's Chapel, 7:30 pm

Oct. 9 - at Jonesboro, 7:30 pm

Oct. 16 - OPEN

Oct. 23 - Apple Springs, 7:00 pm*

Oct. 30 - at Chester, 7:00 pm*

Nov. 6 - Calvert, 7:00 pm*

Share this post


Link to post
Share on other sites

logo.png

2020 HIGH SCHOOL FOOTBALL SCHEDULES

 

TAPPS 5-III/IV

BEAUMONT LEGACY CHRISTIAN WARRORS (0-0)*

Aug. TBD - Burkeville, TBA

Sept. 4 - TBA

Sept. 11 - at Kountze, 7:00 pm

Sept. 18 - at Houston Northland Christian, 7:00 pm

Sept. 25 - TBA

Oct. 2 - Deweyville, 7:00 pm

Oct. 9 - OPEN

Oct. 16 - at League City Bay Area Christian, 7:00 pm*

Oct. 23 - Houston Lutheran North, 7:00 pm*

Oct. 30 - at Houston Westbury, 7:00 pm*

Nov. 6 - Pasadena First Baptist, 7:00 pm*

 

HOUSTON LUTHERAN NORTH LIONS (0-0)

Aug. 28 - Bryan Brazos Christian, 7:00 pm

Sept. 4 - at Houston Northland Christian, 7:00 pm

Sept. 11 - at Houston St. Pius X, 7:00 pm

Sept. 18 - at Houston KIPP Northeast, 7:00 pm

Sept. 25 - Houston Cristo Rey Jesuit, 7:00 pm

Oct. 2 - Houston KIPP Sunnyside, 7:00 pm

Oct. 9 - at Houston Westbury Christian, 7:00 pm*

Oct. 16 - Pasadena First Baptist, 7:00 pm*

Oct. 23 - at Beaumont Legacy Christian, 7:00 pm*

Oct. 30 - League City Bay Area Christian, 7:00 pm*

Nov 6 - OPEN

 

HOUSTON WESTBURY CHRISTIAN WILDCATS (0-0)

Aug. 28 - at Victoria St. Joseph's, 7:00 pm

Sept. 4 - Tomball Christian (HBU), 7:00 pm

Sept. 11 - Tomball Rosehill Christian (HBU), 7:00 pm

Sept. 18 - at Fort Bend Christian, 7:00 pm

Sept. 25 - The Woodlands Legacy Prep (HBU), 7:00 pm

Oct. 2 - at The Woodlands Christian, 7:00 pm

Oct. 9 - Houston Lutheran North, 7:00 pm*

Oct. 16 - OPEN

Oct. 23 - at Pasadena First Baptist, 7:00 pm*

Oct. 30 - Beaumont Legacy Christian (HBU), 7:00 pm*

Nov. 6 - at League City Bay Area Christian, 7:00 pm*

 

LEAGUE CITY BAY AREA CHRISTIAN BRONCOS (0-0)

Aug. 28 - Spring Frassati Catholic, 7:00 pm

Sept. 4 - at Wallis Brazos, 7:00 pm

Sept. 11 - at The Woodlands Legacy Prep, 7:00 pm

Sept. 18 - Tomball Rosehill Christian, 7:00 pm

Sept. 25 - The Woodlands Christian, 7:00 pm

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - at Pasadena First Baptist, 7:00 pm*

Oct. 16 - Beaumont Legacy Christian, 7:00 pm*

Oct. 23 - Houston Cristo Rey Jesuit, 7:00 pm

Oct. 30 - at Houston Lutheran North, 7:00 pm*

Nov. 6 - Houston Westbury Christian, 7:00 pm*

 

PASADENA FIRST BAPTIST WARRIORS (0-0)

Aug. 28 - Sabine Pass, 7:00 pm

Sept. 4 - at Weatherford Christian, 7:00 pm

Sept. 11 - at Houston Northland Christian, 7:00 pm

Sept. 18 - The Woodlands Legacy Prep, 7:00 pm

Sept. 25 - Bryan Brazos Christian, 7:00 pm

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - League City Bay Area Christian, 7:00 pm*

Oct. 16 - at Houston Lutheran North, 7:00 pm*

Oct. 23 - Houston Westbury Christian, 7:00 pm*

Oct. 30 - OPEN

Nov. 6 - at Beaumont Legacy Christian, 7:00 pm*

Share this post


Link to post
Share on other sites

logo.png

2020 HIGH SCHOOL FOOTBALL SCHEDULES

 

TAPPS Football League Zone 2

ADDISON TRINITY CHRISTIAN TROJANS (0-0)

Aug. 28 - at China Spring, 7:00 pm

Sept. 4 - Tyler Grace Community, 7:30 pm

Sept. 11 - Irving Cistercian, 7:00 pm

Sept. 18 - at Dallas Christian, 7:00 pm

Sept. 25 - ESD, 7:00 pm

Oct. 3 - at Frisco Legacy Christian (The Star), 6:00 pm

Oct. 9 - at Beaumont Kelly Catholic, TBD*

Oct. 16 - Fort Worth Christian (HC), 7:00 pm

Oct. 23 - Carrollton Prince of Peace, 7:00 pm*

Oct. 30 - Houston The Village, 7:00 pm*

Nov. 6 - TBA

 

BEAUMONT KELLY CATHOLIC BULLDOGS (0-0)

Aug. 28 - Evadale, 7:00 pm

Sept. 4 - at San Antonio Christian, 7:00 pm

Sept. 11 - at Hardin, 7:00 pm

Sept. 18 - Kountze, 7:00 pm

Sept. 25 - Cypress Christian, 7:00 pm

Oct. 2 - at Tyler Grace Community, 7:00 pm

Oct. 9 - at Addison Trinity Christian, 7:00 pm*

Oct. 16 - at Carrollton Prince of Peace, 7:00 pm*

Oct. 23 - Houston The Village, 7:00 pm*

Oct. 30 - TBA

Nov. 6 - TBA

 

CARROLLTON PRINCE OF PEACE EAGLES (0-0)

Aug. 28 - Muenster Sacred Heart, 7:00 pm

Sept. 4 - Dallas The Covenant School, 7:00 pm

Sept. 11 - at Dallas Shelton, 7:00 pm

Sept. 18 - Fort Worth Southwest Christian, 7:00 pm

Sept. 25 - Houston Lutheran South, 7:00 pm

Oct. 2 - at McKinney Christian, 7:00 pm

Oct. 9 - OPEN

Oct. 16 - at Houston The Village, 7:00 pm*

Oct. 23 - at Addison Trinity Christian, 7:00 pm*

Oct. 30 - Beaumont Kelly Catholic, 7:00 pm*

Nov. 6 - TBD*

 

HOUSTON THE VILLAGE VIKINGS (0-0)

Aug. 28 - Katy St. John XXIII, 6:00 pm

Sept. 4 - at Houston Kinkaid, 7:00 pm

Sept. 11 - at Houston Christian, 7:00 pm

Sept. 18 - OPEN

Sept. 25 - Houston St. John's, 6:00 pm

Oct. 2 - Houston KIPP Northeast, 6:00 pm

Oct. 9 - OPEN

Oct. 16 - at Carrollton Prince of Peace, 7:00 pm*

Oct. 23 - at Beaumont Kelly Catholic, 7:00 pm*

Oct. 30 - Addison Trinity Christian, 7:00 pm*

Nov. 6 - TBA

Share this post


Link to post
Share on other sites

logo.png

2020 HIGH SCHOOL FOOTBALL SCHEDULES

 

TAPPS 6man 5-III

ALVIN LIVING STONES CHRISTIAN LIONS (0-0)*

 

BAYTOWN CHRISTIAN BULLDOGS (0-0)*

Aug. 29 - Oakwood (Bryan Allen), 7:30 pm

Sept. 4 - Sugar Land Logos Prep, 7:00 pm

Sept. 11 - TBD

Sept. 18 - at Chester, 7:00 pm

Sept. 25 - Bryan St. Joseph, 7:00 pm*

Oct. 2 - at Bellville Faith, 7:00 pm*

Oct. 9 - Lake Jackson Brazosport Christian, 7:00 pm*

Oct. 16 - TBD

Oct. 23 - OPEN

Oct. 30 - at Houston Grace, 7:00 pm*

Nov. 6 - Alvin Living Stones, 7:00 pm*

 

BELLVILLE FAITH KNIGHTS (0-0)

Aug. 28 - Dime Box (Bryan Allen), 5:00 pm

Sept. 4 - Fayette County Sports Association, 7:00 pm

Sept. 11 - Houston Sanchez, 7:00 pm

Sept. 18 - TBD

Sept. 25 - TBD

Oct. 2 - Baytown Christian, 7:00 pm

Oct. 9 - OPEN

Oct. 16 - at Lake Jackson Brazosport Christian, 7:00 pm*

Oct. 23 - at Alvin Living Stones Christian, 7:00 pm*

Oct. 30 - Bryan St. Joseph, 7:00 pm*

Nov. 6 - Houston Grace Christian, 7:00 pm*

 

BRYAN ST. JOSEPH CATHOLIC EAGLES (0-0)*

 

HOUSTON GRACE CHRISTIAN EAGLES (0-0)

Aug. 28 - South Hampton, 7:00 pm

Sept. 4 - Fort Bend Christian, 7:00 pm

Sept. 12 - Houston Emery-Weiner, 6:00 pm

Sept. 18 - Houston Mount Carmel, 7:00 pm

Sept. 25 - Alvin Living Stones Christian, 7:00 pm*

Oct. 2 - OPEN

Oct. 9 - OPEN

Oct. 16 - at Bryan St. Joseph, 7:00 pm*

Oct. 23 - at Lake Jackson Brazosport, 7:00 pm*

Oct. 30 - Baytown Christian, 7:00 pm*

Nov. 6 - at Bellville Faith, 7:00 pm*

 

LAKE JACKSON BRAZOSPORT CHRISTIAN EAGLES (0-0)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Member Statistics

    41,803
    Total Members
    1,837
    Most Online
    mahmudullah
    Newest Member
    mahmudullah
    Joined


×
×
  • Create New...