Sign in to follow this  
WOSgrad

2020 SETX HIGH SCHOOL BOYS SOCCER SCHEDULES

Recommended Posts

logo.png

2020 HIGH SCHOOL BOYS SOCCER SCHEDULES

21-6A

BAYTOWN STERLING RANGERS

Jan. 2-4 - Clear Creek Tournament

Jan. 8 - Baytown Lee, 7:30 pm

Jan. 10 - South Houston, 7:00 pm

Jan. 17 - at Goose Creek Memorial, 7:30 pm

Jan. 28 - Beaumont United, 7:30 pm*

Jan. 31 - at Channelview, 7:30 pm*

Feb. 4 - La Porte, 7:30 pm*

Feb. 7 - at Galena Park North Shore, 7:30 pm*

Feb. 11 - Deer Park, 7:30 pm*

Feb. 14 - Sheldon C.E. King, 7:30 pm*

Feb. 18 - at Beaumont West Brook, 7:30 pm*

Feb. 21 - at Beaumont United, 7:30 pm*

Feb. 25 - Channelview, 7:30 pm*

Feb. 28 - at La Porte, 7:30 pm*

Mar. 3 - Galena Park North Shore, 7:30 pm*

Mar. 6 - at Deer Park, 7:30 pm*

Mar. 9 - at Sheldon C.E. King, 7:30 pm*

Mar. 16 - Beaumont West Brook, 7:30 pm*

 

BEAUMONT UNITED TIMBERWOLVES

 

BEAUMONT WEST BROOK BRUINS

 

CHANNELVIEW FALCONS

Jan. 2-4 - TBA Tournament

Jan. 9-11 - Austin Tournament

Jan. 16-18 - Deer Park Tournament

Jan. 28 - at Deer Park, 7:30 pm*

Jan. 31 - Baytown Sterling, 7:30 pm*

Feb. 4 - at Beaumont West Brook, 7:30 pm*

Feb. 7 - Beaumont United, 7:30 pm*

Feb. 11 - at Sheldon C.E. King, 7:30 pm*

Feb. 14 - at La Porte, 7:30 pm*

Feb. 18 - Galena Park North Shore, 7:30 pm*

Feb. 21 - Deer Park, 7:30 pm*

Feb. 25 - at Baytown Sterling, 7:30 pm*

Feb. 28 - Beaumont West Brook, 7:30 pm*

Mar. 3 - at Beaumont United, 7:30 pm*

Mar. 6 - Sheldon C.E. King, 7:30 pm*

Mar. 9 - La Porte, 7:30 pm*

Mar. 16 - at Galena Park North Shore, 7:30 pm*

 

DEER PARK DEER

Jan. 2-4 - Cy-Fair Tournament

Jan. 9-11 - Georgetown Tournament

Jan. 16-18 - Deer Park Tournament

Jan. 24 - at Pearland Dawson, 7:30 pm

Jan. 28 - Channelview, 7:30 pm*

Jan. 31 - at La Porte, 7:30 pm*

Feb. 4 - Galena Park North Shore, 7:30 pm*

Feb. 7 - Sheldon C.E. King, 7:30 pm*

Feb. 11 - at Baytown Sterling, 7:30 pm*

Feb. 14 - Beaumont West Brook 7:30 pm*

Feb. 18 - at Beaumont United, 7:30 pm*

Feb. 21 - at Channelview, 7:30 pm*

Feb. 25 - La Porte, 7:30 pm*

Feb. 28 - at Galena Park North Shore, 7:30 pm*

Mar. 3 - at Sheldon C.E. King, 7:30 pm*

Mar. 6 - Baytown Sterling, 7:30 pm*

Mar. 9 - at Beaumont West Brook, 7:30 pm*

Mar. 16 - Beaumont United, 7:30 pm*

 

GALENA PARK NORTH SHORE MUSTANGS

 

LA PORTE BULLDOGS

 

SHELDON C.E. KING PANTHERS

Share this post


Link to post
Share on other sites
1

logo.png

2020 HIGH SCHOOL BOYS SOCCER SCHEDULES

21-5A

BARBERS HILL EAGLES

 

CLEVELAND INDIANS

 

DAYTON BRONCOS

 

NEDERLAND BULLDOGS

 

PORT ARTHUR MEMORIAL TITANS

 

PORT NECHES-GROVES INDIANS

 

VIDOR PIRATES

Share this post


Link to post
Share on other sites

logo.png

2020 HIGH SCHOOL BOYS SOCCER SCHEDULES

22-5A

BAYTOWN LEE GANDERS

 

CROSBY COUGARS

 

FRIENDSWOOD MUSTANGS

 

GALENA PARK YELLOWJACKETS

 

GOOSE CREEK MEMORIAL PATRIOTS

 

GALVESTON BALL TORS

 

SANTA FE INDIANS

 

TEXAS CITY STINGAREES

Share this post


Link to post
Share on other sites

logo.png

2020 HIGH SCHOOL GIRLS SOCCER SCHEDULES

20-4A

BRIDGE CITY CARDINALS

 

EAST CHAMBERS BUCCANEERS

 

HAMSHIRE-FANNETT LONGHORNS

 

HARDIN-JEFFERSON HAWKS

 

LITTLE CYPRESS-MAURICEVILLE BEARS

 

LUMBERTON RAIDERS

 

SILSBEE TIGERS

Share this post


Link to post
Share on other sites

logo.png

2020 HIGH SCHOOL BOYS SOCCER SCHEDULES

TAPPS and TCAL

BEAUMONT KELLY CATHOLIC LADY BULLDOGS

 

BEAUMONT LEGACY CHRISTIAN WARRIORS

Dec. 2 - at League City Bay Area Christian, 6:00 pm

Dec. 3 - at Sugar Land Logos Prep, 7:00 pm

Dec. 6 - at Port Arthur Bob Hope, 6:00 pm

Dec. 13 - at Baytown Christian, 4:00 pm*

Jan. 2-3 - PNG Classic

Jan. 10 - Hamshire-Fannett, 5:00 pm

Jan. 14 - at Port Neches-Groves, 6:00 pm

Jan. 16-18 - Vidor Classic

Jan. 21 - Highlands Chinquapin, 5:00 pm*

Jan. 27 - Baytown Christian, 5:00 pm*

Jan. 30 - at Chinquapin, 5:00 pm*

 

PORT ARTHUR BOB HOPE EAGLES (0-1)

Nov. 19 - at Beaumont Kelly Catholic, 1-4

Dec. 3 - Houston Christian, 6:00 pm

Dec. 6 - Beaumont Legacy Christian, 6:00 pm

Dec. 10 - at Spring Legacy School of Sport Sciences, TBA

Dec. 13 - Genesis Christian, 5:00 pm

Dec. 17 - Anahuac, 7:00 pm

Jan. 7 - at Bridge City, 6:00 pm

Jan. 10 - at Anahuac, 7:00 pm

Jan. 17 - at Beaumont West Brook, 7:00 pm

Jan. 21 - Spring Legacy School of Sport Sciences, 7:00 pm

Jan. 24 - at East Chambers, 7:00 pm

Jan. 28 - at Splendora, 7:00 pm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

  • Member Statistics

    41,356
    Total Members
    1,432
    Most Online
    setxLegend
    Newest Member
    setxLegend
    Joined


×
×
  • Create New...